Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco Beberibe προσφέρει πισίνα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν την Παραλία Μόρρο Μπράνκο, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς.
Τα πολιτιστικά αξιοθέατα στην περιοχή περιλαμβάνουν το Φυσικό Μνημείο των Βράχων Beberibe, που απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τη βίλα με 8 μπάνια.
Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη νοτιοαφρικάνικη κουζίνα στο Areias Coloridas, που βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Beach of Morro Branco2,2 χλμ.
- Monumento Natural das Falesias de Beribe1,8 χλμ.
- το Φυσικό Μνημείο των Βράχων Beberibe1,9 χλμ.
- Igreja De Beberibe4 χλμ.
- Falesias vermelhas2,1 χλμ.
- Αγορά Χειροτεχνημάτων Μπεμπερίμπε4,1 χλμ.
- Ενοριακή Εκκλησία Μπεμπερίμπε4 χλμ.
- Δημόσια Αγορά4,1 χλμ.
- Kiteboarding Club Parajuru2,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο85 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco;
Οι πελάτες της η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco;
Ναι, οι πελάτες της η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco;
Οι πελάτες της η Maravilhosa Casa De Praia Em Morro Branco είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.